Pristatymo informacija


Išsirinkę Jus dominančią prekę spauskite "Į krepšelį" arba "Į pageidavimus" kur iš ten galėsite toliau apsispręsti apie pirkimą. Jeigu pageidaujate įsigyti daugiau prekių, rinkitės kitas prekes, įdėtos į krepšelį prekės niekur  nedings. Į krepšelio valdymą pateksite automatiškai paspaudę viršutiniame dešiniajame ekrano kampe esantį mygtuką "Krepšelis". Jame galite redaguoti perkamų prekių kiekį arba pašalinti prekes.


Krepšelio skyriuje rasite informacija apie pristatymą, kontaktinės informacijos užpildymas bei kontaktinės informacijos blanką: įveskite vardą, pavardę, el.pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą, miestą ir pašto kodą. Nežinote pašto kodo? Pašto kodą pagal adresą rasite Lietuvos pašto svetainėje  https://www.post.lt/.

Jeigu pirkimą vykdo įmonė, tuomet įveskite įmonės pavadinimą, įmonės kodą ir PVM kodą.

Suvedę reikalingus duomenis pasirinkite pristatymo bei apmokėjimo būdą.


Pasitikrinkite ar teisingai suvesta Jūsų kontaktinė informacija, ar išsirinkote visas dominačias prekes. Jei viskas suvesta teisingai, spauskite ,,Susipažinau ir sutinku su taisyklėmis” ir toliau spauskite ,,Patvirtinti užsakymą”.

Gavę užklausą patikrinsime ar galime įvykdyti Jūsų užsakymą ir išsiųsime išankstinę sąskaitą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Išankstinė sąskaita galioja 5 darbo dienas, prekės rezervuojamos penkioms darbo dienoms, po to užsakymas anuliuojamas.


Prekių pristatymo būdai:

Prekių pristatymas nemokamas jeigu užsakymo suma yra virš 35 EUR.

 

< Iki 35 Eur su PVM

> Virš 35 Eur su PVM
Į paštomatą

Pristatymas 3.70 Eur (Lietuvoje)

Nemokamas pristatymas (Lietuvoje)


Pristatymui į pašto skyrių pasirinkite bet kurį artimiausią paštomatą ir pristatymo komentaruose parašykite į kurį pašto skyrių pageidaujate gauti prekes.

Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 22 EUR pristatymo mokestį.

Pristatymo terminas: 1-10 darbo dienų nuo Pardavėjo užsakymo patvirtinimo.

Pristatymas arba savarankiškas prekių atsiėmimas vyksta  darbo metų

pirmadieniais - sekmadieniais nuo 8:00 iki 14:00. Prekes galima atsiimti adresu Gariūnų g. 68, LT-02300 Vilnius pagrindinis pastatas  1 įėjimas, 2 aukštas F2=043-044 vieta.


Taip pat pristatome siuntas į užsienio valstybes, dėl pristatymo kainų ir terminų kreiptis agorosnamai1@gmail.com


Kilus neaiškumams dėl prekių užsakymo internetu ar pristatymo sąlygų, papildoma informacija teikiama el. paštu agorosnamai1@gmail.com.